Televes 231110 Optinen vastaanotin OLC-tekniikalla

Televes 231110 Optinen vastaanotin OLC-tekniikalla

Optinen mikrovastaanotin; vastaanottaa optisen signaalin alueella 1200 nm–1600 nm ja muuntaa sen RF-signaaliksi (47 MHz–1006 Mhz) vahvistuksella. Varustettu OLC-tekniikalla.

Staypro
112,01 €
Suurenna   
Televes 231111 Optinen solmu

Televes 231111 Optinen solmu

Kotioptinen mikrosolmu; vastaanottaa 1550 nm:n optisen signaalin ja muuntaa RF-signaaliksi (47 MHz -1006 MHz) vahvistuksella. Varustettu OLC-tekniikalla.

Staypro
85,91 €
Suurenna   
Televes 231220 Vastaanotin ulkokäyttöön CATC + OLC, 1200–1600 nm:lle

Televes 231220 Vastaanotin ulkokäyttöön CATC...

Konfiguroitava optinen vastaanotin kaapelioperaattoreille. Vastaanottaa optisen signaalin alueella 200 nm–1600 nm ja muuntaa sen kahdeksi RF-signaaliksi (40 MHz–1006 MHz) vahvistuksella.

Staypro
372,00 €
Suurenna   
Televes 2337 Optinen jakaja SC/APC-liitännällä 2-suuntainen

Televes 2337 Optinen jakaja SC/APC-liitännällä...

Optinen jakaja T0X, 1260-1650 nm, alhainen liitäntähäviö. SC/APC-liitäntä.

Staypro
152,01 €
Suurenna   
Televes 2339 Optinen jakaja SC/APC-liitännällä 4-suuntainen

Televes 2339 Optinen jakaja SC/APC-liitännällä...

Optinen jakaja T0X, 1260-1650 nm, alhainen liitäntähäviö. SC/APC-liitäntä.

Staypro
157,50 €
Suurenna   
Televes 234221 Optinen lähetin WDM, 1-suuntainen

Televes 234221 Optinen lähetin WDM, 1-suuntainen

Optinen lähetin (1550 nm) ilman palautustsa. Optinen teho: 2,5/5 dB.

Staypro
2353,90 €
Suurenna   
Televes 234228 Optinen vahvistin 8-suuntainen, lähtötaso 20 dBm

Televes 234228 Optinen vahvistin 8-suuntainen,...

T0X-moduuli 234228 vahvistaa optista 1550 nm:n signaalia 20 dBm:n lähtöteholla. Varustettu WDM:llä, joka tuottaa kahdeksan 1310 nm/1490 nm-tuloa multipleksereinä vahvistetulla 1550 nm:n signaalilla.

Staypro
9996,53 €
Suurenna   
Televes 234305 Optinen lähetin ilman palautusta

Televes 234305 Optinen lähetin ilman palautusta

Optinen lähetin (1550 nm) ilman palautustsa. Optinen teho: 2,5/5 dB.

Staypro
1219,91 €
Suurenna   
Televes 234401 Optinen jakaja SC/APC-liitännällä 8-suuntainen

Televes 234401 Optinen jakaja SC/APC-liitännällä...

Optinen jakaja T0X, 1260-1650 nm, alhainen liitäntähäviö. SC/APC-liitäntä.

Staypro
172,11 €
Suurenna   
Televes 234501 Optinen jakaja SC/APC-liitännällä 16-suuntainen

Televes 234501 Optinen jakaja SC/APC-liitännällä...

Optinen jakaja T0X, 1260-1650 nm, alhainen liitäntähäviö. SC/APC-liitäntä.

Staypro
216,21 €
Suurenna   
Televes 234601 Optinen jakaja SC/APC-liitännällä 32-suuntainen

Televes 234601 Optinen jakaja SC/APC-liitännällä...

Optinen jakaja T0X, 1260-1650 nm, alhainen liitäntähäviö. SC/APC-liitäntä.

Staypro
309,21 €
Suurenna   
Televes 234811 Optinen lähetin 1550 nm, 10 dBm

Televes 234811 Optinen lähetin 1550 nm, 10 dBm

T0X-optinen lähetin 1550 nm 10 dBm, palautumaton. Sis. SC/APC.

Staypro
2397,91 €
Suurenna   
Televes 236451 Vaimennin SC/APC-liittimellä 1 dB

Televes 236451 Vaimennin SC/APC-liittimellä 1...

Kiinteä vaimennin jossa SC/APC-koskettimet ja 1-10 dB vaimennus.

Staypro
26,00 €
Suurenna   
Televes 236452 Vaimennin SC/APC-liittimellä 2 dB

Televes 236452 Vaimennin SC/APC-liittimellä 2...

Kiinteä vaimennin jossa SC/APC-koskettimet ja 1-10 dB vaimennus.

Staypro
26,00 €
Suurenna   
Televes 236453 Vaimennin SC/APC-liittimellä 3 dB

Televes 236453 Vaimennin SC/APC-liittimellä 3...

Kiinteä vaimennin jossa SC/APC-koskettimet ja 1-10 dB vaimennus.

Staypro
26,00 €
Suurenna   
Televes 236454 Vaimennin SC/APC-liittimellä 4 dB

Televes 236454 Vaimennin SC/APC-liittimellä 4...

Kiinteä vaimennin jossa SC/APC-koskettimet ja 1-10 dB vaimennus.

Staypro
26,00 €
Suurenna   
Televes 236455 Vaimennin SC/APC-liittimellä 5 dB

Televes 236455 Vaimennin SC/APC-liittimellä 5...

Kiinteä vaimennin jossa SC/APC-koskettimet ja 1-10 dB vaimennus.

Staypro
26,00 €
Suurenna   
Televes 236456 Vaimennin SC/APC-liittimellä 6 dB

Televes 236456 Vaimennin SC/APC-liittimellä 6...

Kiinteä vaimennin jossa SC/APC-koskettimet ja 1-10 dB vaimennus.

Staypro
26,00 €
Suurenna